Ülemaailmse lumememmede päeva tähistamine Kuressaare õppehoones 19. jaanuar annikapihl

Võtsime varakult plaani, et 18. jaanuaril teeme koos lastega kooliõuel lumememmesid. Aga võta näpust, ilmataadil oli teine  mõte - eelmisel päeval oli koos tormiga  veidi lund küll maha  sadanud, kuid see lumi ei hakanud kokku ja õue lumememmesid meisterdama ei läinud.

Kogunesime hoopis saali ja tegime üheskoos  kõigepealt paberist lumehelbeid, millega katsime suure lumememme kontuuri. Siis avastasid lapsed, et lumememmel on puudu kaabu, silmad, nina, suu ja nööbid. Kibekiirelt lõikasid lapsed  need ka  välja ja kinnitasime  kõik  üheskoos lumememmele.  Sai iganes uhke memm! Laulsime talvest ja lumememmedest, tantsisime ja tuju oli kõigil hea.

Õpetaja Eda

Õpetaja Eda