Kool

Õpilaskodu

STHK Kallemäe õppehoones on 24-kohaline õpilaskodu, kus tagatakse lastele kindel päevarežiim, järelevalve, turvalisus ja sotsiaalsete oskuste õpe.

Õpilaskodusse võetakse vastu lapsevanema avalduse alusel õpilased, kelle igakülgsele arengule ja huvidele vastavate õppimis-, elamis- ning kasvatustingimuste tagamiseks on õpilaskodu kasutamine tugiteenusena vajalik.

Õpilaskodusse õpilase vastuvõtmise eelduseks on õpilaskodu keskkonna ja ruumitingimuste sobilikkus lähtuvalt lapse erivajadusest ning tema käitumine on ohutu iseenda ja teiste tervisele.

STHK õpilaskodu kodukord

Avaldus õpilaskodu teenuse saamiseks