Kool

Õpilasesindus

Saaremaa Toetava Hariduse Keskuses tegutseb alates 2015/16 õppeaastast õpilasesindus, mille tegevust reguleerib

,,Kallemäe Kooli õpilasesinduse töökord".

Õpilasesindus seisab selle eest, et õpilase hääl jõuaks kooli juhtkonnani ja õpetajateni. Esindusel on oma juhatus, kuhu kuulub üks õpetaja, kes koordineerib kooskäimisi ja kaks õpilast, kellest üks on protokollija ja teine koordinaatori abi.

Õpilasesindus valib enda liikmete seast esindaja kooli hoolekogusse ning viimane on kaasatud ka õppenõukogu töösse.

NB! Kui Sul on probleem ja Sa ei taha sellest rääkida oma õpetajale, siis võid alati pöörduda ükskõik millise õpilasesinduse liikme poole ja paluda tema abi.

,,Kallemäe Kooli õpilasesinduse töökord".