Kool

Lisaõpe

Kool pakub lisaõppe võimalust üheks õppeaastaks põhikooli riikliku õppekava järgi lõpetanutele, lihtsustatud õppe ja toimetulekuõppe alusel õppinud õpilastele peale põhikooli lõputunnistuse kättesaamist (RÕK ja LÕK 9. klassi lõpetamise järel, TÕK pikendatud õppe lõpetamise järel).

Lisaõppesse võetakse õpilasi, kes on saanud põhikooli lõputunnistuse samal aastal ning kes ei ole valmis õpinguid jätkama või tööturule suunduma. Selleks esitab lapsevanem avalduse soovitavalt põhikooli lõpuks, hiljemalt õppeaasta lõpuks.

· Täiendav õppimine toimub individuaalse õppekava rakendamise kaudu.

· Õppimise aja pikendamise ja lisaõppesse võtmise otsustab kooli õppenõukogu.

· Täiendav õppimine toimub individuaalse õppekava rakendamise kaudu.

· Õppimise aja pikendamise ja lisaõppesse võtmise otsustab kooli õppenõukogu.