Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Administratsioon Kool Haridustugiteenused Sotsiaalteenused Toitlustus Tervishoiuteenus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kaire Kiil (CV)

+372 5770 5170
kaire.kiil@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Janne Tamm

+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee


Gabriela Rooso

+372 58840251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee

Administratsioon (4)

Kerli Teesalu

+372 459 5833
kerli.teesalu@sthk.edu.ee


Andra Tiik

+372 5884 6070
andra.tiik@sthk.edu.ee


Liia Toom

+372 5347 7540
liia.toom@sthk.edu.ee


Kairi Pirn

+372 5853 9286
kairi.pirn@sthk.edu.ee

Kool (34)

Lembi Ratas (CV)

+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel


Vastuvõtuaeg:

K 8. tund








Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele





Vastuvõtuaeg:

E 4.tund



Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel


Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel












Haridustugiteenused (39)

Gabriela Rooso

+372 58840251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee


Airika Pening

+372 5886 1825
airika.pening@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Osutab teenuseid distantsilt


Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed,  Lümanda Põhikool,  Kihelkonna Kool


Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed


Lia Alas

+372 5781 3170
lia.alas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool, Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool


Maige Vallik

+372 5359 2655
maige.vallik@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed


Maris Rattasepp

maris.rattasepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Monika Pulk

+372 5886 1002
monika.pulk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Lasteaed, Orissaare Gümnaasium, Tornimäe Lasteaed, Tornimäe Põhikool, Kahtla Lasteaed-Põhikool


Triinu Järvalt

triinu.jarvalt@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed


Aino Hiiuväin

aino.hiiuvain@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Lasteaed


Lisainformatsioon: 

Pärsama Lasteaed, Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Annaliisa Ratas

annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel



Kristin Sepp

+372 5309 9927
kristin.sepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed


Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Liisa Kolk

+372 5400 5439
liisa.kolk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Salme Lasteaed, Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Rohu Lasteaed


Lisainformatsioon: 

 Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Kahtla Lasteaed-Põhikool, Tornimäe Lasteaed


Riina Räim

+372 5359 2655
riina.raim@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed


Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed


Aina Sepp-Teevet

+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Kahtla Lasteaed


Deisi Klaas

+372 5196 8962
deisi.klaas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Leisi Kool, Pärsama Lasteaed, Mustjala Lasteaed-Põhikool

Vastuvõtuaeg:



Inga Teär

+372 5697 7518
inga.tear@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Lii Vanem

+372 5196 5782
lii.vanem@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, Kuressaare Noortejaam


Liina Ajangu

+372 51968333
liina.ajangu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Liina Kohu

+372 5196 8046
liina.kohu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

 Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Rohu Lasteaed, Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Pargi Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed, Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Lisainformatsioon: 

Salme Põhikool


Mare Vogt

+372 5782 2377
mare.vogt@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Maret Metsmaa

+372 5782 4149
maret.metsmaa@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool


Marika Roots

+372 5330 4598
marika.roots@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool


Taidi Bluum

+372 5196 7569
taidi.bluum@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

 Valjala Põhikool, Valjala Lasteaed, Kaali Kool, Kaali Lasteaed, Pihtla Kool, Pihtla Lasteaed


Tiina Saare

+372 5386 5166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kärla Põhikool, Kärla Lasteaed, Kihelkonna Kool, Kihelkonna Lasteaed


Kaja Puck

+372 520 9914
kaja.puck@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Rootsi 7


Pirgit Pihlasalu

+372 5887 3446
pirgit.pihlasalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Ravila 1a

Sotsiaalteenused (1)

Janne Tamm

+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee

Toitlustus (2)

Kaia Faelmann

+372 4595 888
kaia.faelmann@sthk.edu.ee


Vilvi Ratas

+372 4595 888
vilvi.vallik@sthk.edu.ee

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

+372 5646 5327
margarita.sikk@sthk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.