Spordipäev 25. oktoober kairipirn

14.09. Spordipäev

14. septembril kogunesid filiaali õpilased kooli õuele. Spordipäev algas rivistusega, sellele järgnesid soojendusharjutused. Edasi sai iga klass oma klassiukse värvi mapi, kus olid sees sportlike tegevuste kirjeldused, mis tulid ette antud järjekorras kõigil sama klassi õpilastel ära teha, lisaks tuli igal klassil vastata kontrollküsimusele. Sportlikke ülesandeid oli mitmesuguseid-liumäest alla laskmine, silla ületamine, palli korvi viskamine, ratastoolislaalom jne. Kõik õpilased, kes spordipäeval osalesid, olid võitjad, auhinnaks šokolaadimedalid.

õpetja Eda

14.09. Spordipäev