Uudised

Lauluvõistlus Viljandimaal 03. aprill kairipirn


30. märtsil osalesid meie õppeosakonna viis tublit laulusõpra Vabariiklikul HEV laste- ja noorte lauluvõistlusel, mis toimus Viljandi Pärimusmuusika Aida suures saalis. 

Nooremas vanusegrupis võistles kokku 12 lauljat, meie koolist kaks vaprat laulupoissi, Feliks Vask ja Richard Paju. Mõlemate poiste esinemisnumbrid olid kaasahaaravad ja musikaalselt esitatud. Kõlasid laulud: “Porilaul” ja “Liivakastilaul”. 

Keskmises, 14 võistlejaga vanusegrupis võistles Aime-Liisa Kull lauluga “Juuksuri juures”, mis oli samuti publikule elamust pakkuv esitus. 

Vanemas vanusegrupis võistles oma imelise lauluandega Marina Kask lauluga  “Mets heliseb ja tantsib”. 

Ansamblite võistlusvoorus kõlas meie tüdrukute triolt kahehäälselt esitatud laul “Rohkem, kui uni”, mille ilu saalitäis publikut hiirvaikselt kuulama pani. Lisaks eelpool nimetatud tütarlastele kuulus trio koosseisu Viktoria Orb. 

Üllatuskülalisena astus lavale Alika Milova, kes tõi oma kontserdiga lastele palju rõõmu ja elevust. Koheselt täitus lavaesine tantsijatega. Hiljem jagas lauljatar kallistusi ning autogramme, mida nüüd iga hinna eest käsivarrel säilitada püütakse.   

Mõnel oli õnne ka kuulsa lauljatariga pildile saada! 

I koha tõi koju Richard Paju, III koha Marina Kask, eripreemia Aime-Liisa Kull. Peale auhindade said kõik lauljad kingituse, lisaks väärtusliku esinemiskogemuse suurel laval ning mõnusalt pika reisipäeva.  

Tunnustus ja aitäh kõigile lauljatele! 

Rõõmu jagades lauljate juhendaja, Liivia Aavik 

30. märtsil osalesid meie õppeosakonna viis tublit laulusõpra Vabariiklikul HEV laste- ja noorte lauluvõistlusel, mis toimus Viljandi Pärimusmuusika Aida suures saalis. 

Nooremas vanusegrupis võistles kokku 12 lauljat, meie koolist kaks vaprat laulupoissi, Feliks Vask ja Richard Paju. Mõlemate poiste esinemisnumbrid olid kaasahaaravad ja musikaalselt esitatud. Kõlasid laulud: “Porilaul” ja “Liivakastilaul”. 

Keskmises, 14 võistlejaga vanusegrupis võistles Aime-Liisa Kull lauluga “Juuksuri juures”, mis oli samuti publikule elamust pakkuv esitus. 

Vanemas vanusegrupis võistles oma imelise lauluandega Marina Kask lauluga  “Mets heliseb ja tantsib”. 

Ansamblite võistlusvoorus kõlas meie tüdrukute triolt kahehäälselt esitatud laul “Rohkem, kui uni”, mille ilu saalitäis publikut hiirvaikselt kuulama pani. Lisaks eelpool nimetatud tütarlastele kuulus trio koosseisu Viktoria Orb. 

Üllatuskülalisena astus lavale Alika Milova, kes tõi oma kontserdiga lastele palju rõõmu ja elevust. Koheselt täitus lavaesine tantsijatega. Hiljem jagas lauljatar kallistusi ning autogramme, mida nüüd iga hinna eest käsivarrel säilitada püütakse.   

Mõnel oli õnne ka kuulsa lauljatariga pildile saada! 

I koha tõi koju Richard Paju, III koha Marina Kask, eripreemia Aime-Liisa Kull. Peale auhindade said kõik lauljad kingituse, lisaks väärtusliku esinemiskogemuse suurel laval ning mõnusalt pika reisipäeva.  

Tunnustus ja aitäh kõigile lauljatele! 

Rõõmu jagades lauljate juhendaja, Liivia Aavik