Bowlinguvõistlused Tartus 09. november annikapihl

5. novembril toimusid Tartus EO  Eesti Ühenduse bowlinguvõistlused, kus võistlesid TÕK õppekaval õppivad lapsed.

Saaremaa Toetava Hariduse keskust esindasid Mattis ja Anna Maria Kuressaare õppehoonest ning Andre ja Maario Kallemäe õppehoonest.

Meie kooli võistkond saavutas oma divisjonis II koha. Kaela riputati medalid ja pakuti kommi.

Kuna viirusesse nakatumine  on suurenenud, siis korraldajate soovitus oli kanda võistluste ajal maske - see oli uus kogemus, aga saime sellega  ka hakkama!

Õpetajad Eda ja Liia

Õpetajad Eda ja Liia