Anglas Jõulumaal 13. detsember annikapihl

Teisipäeval, 10. detsembril käisime Jõulumaal  Anglas. Vastuvõtt oli soe ja südamlik, trepil tervitas meid perenaine Anu koos sõbralikult sabaliputava koerakesega.

Jõulumaal viibisime kogu hommikupooliku, piparkoogitaignast saime vormida kooke ja  vahva siilikese, okasteks torkasime piparkoogisiilikesele kõrvitsaseemneid. Oma kätetöö saime hiljem kaasa võtta.

Kartulist ja kõrtest valmistas igaüks kuuseehte, mis jäi kaunistama sealse saali jõulukuuske.

Mängisime vahvaid vanaaegseid jõulumänge nagu „Vägikaikavedu“  ja  „Paarid-liiad“, oli väga  lõbus!

Perenaise Anu abilised katsid meile ühise söögilaua, laual oli nende endi poolt küpsetatud soe leib ning leivale peale määrimiseks värske ürdivõi. Lisaks veel piparkoogid, kommid, mandariinid - kõik maitses ülihästi!

Kohtusime ka jõuluvanaga, tema ootas meid üleval saalis. Tore oli taas jõuluvanaga juttu vesta, tal oli meile nii palju küsimusi  ja neile vastates läksid meie hääled suurest elevusest  rõõmsaks  ja valjuks!

Laulsime Jõuluvanale laulu päkapikust. Jõuluvana kinkis meile kaardid, soovis rõõmsaid jõule ning lisas palju häid soove veel juurdegi!

Aitäh Angla Jõulumaa korraldajatele! Seal olla oli imeline!

Kallemäe koolipere väikesed ja suured!

Aitäh Angla Jõulumaa korraldajatele! Seal olla oli imeline!

Kallemäe koolipere väikesed ja suured!