Vastlahommik kooliõuel 22. veebruar annikapihl

STHK Kuressaare õppehoone õpilased kogunesid kolmapäeva, 17.veebruari, hommikul kell 10 kooliõuele tähistama vastlapäeva.

Kõigepealt sai üks tore lumememm endale silmad, nina, suu ja nööbid, kätte vitsarao ja pähe mütsi.

Lumememm publikuks, algasid räätsasõidud. Lisaks õpilastele proovisid uusi talispordivahendeid ka kooli töötajad. Räätsadega liikuda oli mõnus, suusarada polnud vajagi, mõni sai ilma keppideta ka hakkama.

Edasi oli järg liulaskmise käes - kes tahtis ja suutis, see lasi kooliõuele lükatud väikesest mäest alla. Kõige kaugemale libises Mattise kelk. Kes nii julge ei olnud, see sai tasasel maal kelgusõitu proovida.

Põsed talvekülmast mõnusalt punased lõppes vastlahommik söögisaalis ühise teejoomisega.

Õpetaja Eda

Õpetaja Eda