Uued spetsialistid STHK-s 12. august liinatamm

Täna, 12.augustil kogunesid haridustugiteenuste ruumides Marientalis meie uued spetsialistid, et tutvuda osakonnaga ning osakonna juhi Pille ja direktor Gabrielaga ning alustada sisseelamisega uues keskkonnas.

Meie uued spetsialistid on:

Kaisi Õispuu, kes hakkab eripedagoogi teenust pakkuma Kuressaare Hariduse Koolis.

Liisi Tool hakkab eripedagoogi teenust pakkuma Valjala Lasteaed ja Valjala Põhikoolis.

Kristiina Aljas hakkab kunstiteraapia teenust pakkuma Salme Põhikoolis ja Kärla Põhikoolis.

Triin Hendrikson alustab tööd perenõustajana ning tema ülesandeks jääb peamiselt maapiirkonna perede toetamine, kellel Kuressaarde sõitmine on keeruline.

Kuressaares on peredele toeks pereterapeut Monika Sarapuu.

Eerika Sepp hakkab logopeedi teenust pakkuma Kuressaare Tuulte Roosi lasteaed ning Kaali Kooli ja Pihtla Kooli lasteaia osas. Eerika on lisaks veel ka eripedagoog ning seda teenust pakub ta Kaali ja Pihtla koolides.

Ann Aosaar alustab tööd ennetusspetsialistina logopeedia valdkonnas.

Karina Vaiksaar alustab tööd koolide juhtumikorraldajana.

Viire Saar hakkab sotsiaalpedagoogi teenust pakkuma Leisi Koolis (lasteaed ja kool).

Oleme rõõmsad, et olete osa meie kollektiivist ja edukaid tööaastaid STHK-s!

Meie uued spetsialistid on:

Kuressaares on peredele toeks pereterapeut Monika Sarapuu.

Ann Aosaar alustab tööd ennetusspetsialistina logopeedia valdkonnas.

Karina Vaiksaar alustab tööd koolide juhtumikorraldajana.

Oleme rõõmsad, et olete osa meie kollektiivist ja edukaid tööaastaid STHK-s!