Üllatav sõbranädal Kallemäe õppehoones 26. veebruar annikapihl

Peale kümnepäevast karantiini, oli kooli tulla seda toredam, sest ees ootas  15.- 19. veebruarini kestev vahva ja tegevusterohke sõbranädal STHK Kallemäe õppehoones.

Kogu nädala vältel oli võimalus postitada koolisõpradele omavalmistatud kaarte.  Toimus ka õnneloos, kus iga loos võitis.  Suured tänud sponsoreist koolitöötajaile!

Hääletamise tulemusena selgusid Kallemäe õppehoone kõige sõbralikumad tüdrukud ja poisid. Väljavalituiks osutusid Grete ja Kermo, neile järgnesid Emili ja Margus.

Sõranädalasse mahtus ka vastlapäeva tähistamine Asva Hobusetallis.

Nädala viimasel koolipäeval üllatas meid kõiki eksootiline külaline, kilpkonn Kilpsi.  Suur tänu loomakese omanikule õp. Birgitile, kes meile kilpkonna elu ja loomust tutvustas.

Õpilastele oli üllatuseks ka  koolisööklast kaasa antud toidupakid, mille koju tassimine päris palju jõudu nõudis. Aitäh selle eest!

Rõõmu kõigile!

Huvijuht Liivia

Sõranädalasse mahtus ka vastlapäeva tähistamine Asva Hobusetallis.

Rõõmu kõigile!

Huvijuht Liivia