Uudised

Tule meile külla! 20. mai annikapihl


Kui palju Sa tead päriselt Kallemäe Koolist? Kas tead koolis pakutavaid võimalusi? Oled sa näinud oma silmaga meie koolimaja, rääkinud meie õpetajate ja tugitöötajatega? Näinud lapsi selles keskkonnas ja meie igapäevaelu?

Nüüd on selleks võimalus.

Kallemäe Kool ootab

LAHTISTE USTE PÄEVALE

31. mail 2019 algusega kell 11.30

Saab tutvuda Kallemäe koolimaja ja õppimisvõimalustega.

Võimalus vestelda õpetajatega.

Kell 12.30  õpilaste KEVADKONTSERT

Kui palju Sa tead päriselt Kallemäe Koolist? Kas tead koolis pakutavaid võimalusi? Oled sa näinud oma silmaga meie koolimaja, rääkinud meie õpetajate ja tugitöötajatega? Näinud lapsi selles keskkonnas ja meie igapäevaelu?

Nüüd on selleks võimalus.

Kallemäe Kool ootab

LAHTISTE USTE PÄEVALE

31. mail 2019 algusega kell 11.30

Saab tutvuda Kallemäe koolimaja ja õppimisvõimalustega.

Võimalus vestelda õpetajatega.

Kell 12.30  õpilaste KEVADKONTSERT