Suur-Põllu õppehoone õpilased osalesid KIK projekti õppeprogrammis "Saaremaa taimestik" 27. mai liinatamm

Möödunud kolmapäeval käisid STHK Suur-Põllu õppehoone õpilased ja õpetajad väljasõidul Loode Tammikusse, kus läbisime teejuht Anne Teigamägi juhatusel KIK projekti õppeprogrammi "Saaremaa taimestik".

Tee peal nägime mitmeid lastele juba tuntud taimi ja lilli, aga rännakul leidus palju uusi ja ka väga haruldasi taimi, mida lapsed huviga imetlesid. Puhkepausi ajal said lapsed endale pilliroo kõrsi teha. Samuti sai veidi kõhutäidet jänesekapsast ja ootamatul kombel leidsime barbarissipuu pealt ka päris barbarissi komme.