Sügisene reis Mändjalga 26. oktoober kairipirn

28. septembril toimus Kuressaare osakonna õpilastel koos töötajatega KIK-i projekti raames väljasõit Mändjalga, kus tutvusime RMK töötaja Anni juhendamisel sügisese metsaga. Nägime samblikke, samblaid, seeni, põõsaid ja puid. Kiikasime ka korra mere äärde, meri kohises üsna valjusti. Mööda matkarada liikudes jõudsime tagasi loodusmaja juurde, kus einestasime värskes õhus. Suure sinise bussiga kooli poole sõites tukkus bussis nii mõnigi laps. Oli tore ja hariv hommikupoolik!

õpetja Eda

õpetja Eda