Sügise sünnipäevapidu 22. september annikapihl

Sügise alguse päeval, 22. septembril, kogunes STHK Kuressaare õppehoone pere kooliõuele tähistama sügise sünnipäeva.

Alustuseks vaatasime õues ringi, et näha kas sügis on tõepoolest saabunud. Oli küll - lehed olid värvi muutnud ja mõned juba ka maha langenud, hommikuti on nii külm, et võib oma hingeauru näha, õunad on valmis saanud.

Seejärel oli aeg väikeseks sügiseseks snäkiks - kurgid, porgandid ja suvikõrvitsad. Kes soovis, see proovis!

Järgmiseks sai iga laps (või klass) omale "Sügise aardelaeka", mis tuli õues leiduvate sügisandidega täita. Leiti nii kastaneid, tammetõrusid, lehti kui ka vahtraninasid ja kreekapähkleid.

Pärast aardejati tegime väikese jalutuskäigu kooli ümbruses, et leida sügise tunnuseid ka väljaspool kooliaeda.

Sügise sünnipäevapidu lõppes rohelise klassi poolt küpsetatud õunakoogi söömisega.

Koolimaja saali on meil aga nädala jooksul tekkinud sügisandide näitus. Aitäh kõigile, kes panustasid.

Ilusat sügist!

õpetaja Annika