Sügisandide näitus 01. oktoober annikapihl

Esmaspäevast reedeni, 21.-27. sepembrini kaunistas koolimaja alumise korruse aknalaudu kaunis, lõbus ning üllatusterohke sügisnäitus.

Igat näitusel osalenut tunnustati kiituskirja- ja tervisliku puuvilja- müslibatooniga. Mitmekesised väljapanekud olid Raimol, Tauril, Mariannel ja Haikol. Imelised lilleseaded sättisid aknalaudadele kunstiringi lapsed. Vahvate leidudega esinesid aga kõik, sealhulgas ka meie koolitöötajad.

Kõrvalolev pildike on kokku pandud mitmest väljapanekust.

Kõigile jätkuvalt kaunist sügist!

Liivia Aavik
huvijuht

Kõrvalolev pildike on kokku pandud mitmest väljapanekust.

Kõigile jätkuvalt kaunist sügist!

Liivia Aavik
huvijuht