STHK sotsiaalpedagoogid osalesid VIII üle-eestilisel sotsiaalpedagoogide teaduskonverentsil "Sotsiaalpedagoogiline sekkumine - teooria ja praktika“ 05. mai liinatamm

Soe kevadilm Tartus oli meelitanud kokku sotsiaalpedagooge erinevatest maakondadest.

Konverentsist jätkus meile koduteel kõneainest Tallinna ja Tartu Ülikooli õppejõu Rain Mikseri esitlusest, kus rääkis, et vajalik on suunata õppima ka neid noori põhikoolis, kes ei näe mingit vajadust õppida keeli, ajalugu ja teisi aineid, mida nad noores eas ekslikult võivad arvata, et neil tuleviks kindlasti vaja ei lähe.

Kõlama jäid ka Anu Jõgi, Rõuge Koostöökeskus, keskuse juht, sotsiaalpedagoogi mõtted, et sotsiaalpedagoogi töö tulemused ei ole sageli nähtavad kooli ajal, mil laps võib käia sotsiaalpedagoogi juures kuid või isegi mitmed aastad enne kui tulemust nähakse.