STHK õppeosakonna Kallemäe õppehoone töökoosolek 14. juuni liinatamm

Eile, 13.juunil toimus STHK õppeosakonna Kallemäe õppehoone töökoosolek, kus tehti ettevalmistusi uueks õppeaastaks.

Töö toimus kuues grupis STHK juhtumikorraldajate Kadi ja Monika ning direktor Gabriela eestvedamisel ja rõõm on tõdeda, et meie inimesed mõtlevad paljuski väga sarnaselt ja meie laste heaolu on alati esikohal. Palju uusi ideid ja mõtteid sai ühiselt genereeritud ja uut kooliaastat jäädakse põnevusega ootama!

Aitäh kõigile osalejatele ning mõnusat suvepuhkust teile!

Aitäh kõigile osalejatele ning mõnusat suvepuhkust teile!