Uudised

STHK lõpetajad 2024 18. juuni liinatamm


Üks kooliaasta on jälle otsa saanud ja kahe õppehoone peale oli meil kokku 7 lõpetajat, keda on ees ootamas uus eluetapp.

STHK Suur-Põllu õppehoones said lõputunnistused:

Johanna Teppan

Kädi Läets

Klassijuhatajad Eda Põld ja Ahto Saluste

STHK Kallemäe õppehoones said põhikooli lõputunnistused:

Maria Lember

Sten Iprus

Kermo Aasma

Haiko Punder

Sten Palgi

Klassijuhatajad Signe Stern ja Maie Laipaik

STHK direktor Gabriela Rooso sõnas oma lõpukõnes: “Nüüd on teie ees uus uks ja teie ülesanne on otsustada, millist teed pidi edasi minna. Püüdke aru saada, kes te tahate siin elus olla, kuhu jõuda ja mida teha. Edasine teekond saab kindlasti olema täis õppetunde, rõõme ja ka raskusi. Vaatamata kõikidele takistustele, mis teie teele tulevad ärge kunagi andke alla ning liikuge julgelt enda unistuste täitmise poole! Just nimelt täitmise mitte täitumise. Vaid teie ise saate enda unistusi täita. Keegi teine ei saa seda teie eest teha.

Soovin kõigile lõpetajatele edu ja õnne edaspidises! Aitäh, et olete olnud osa meie kooliperest! Tuult tiibadesse!”

Üks kooliaasta on jälle otsa saanud ja kahe õppehoone peale oli meil kokku 7 lõpetajat, keda on ees ootamas uus eluetapp.

STHK Suur-Põllu õppehoones said lõputunnistused:

Johanna Teppan

Kädi Läets

Klassijuhatajad Eda Põld ja Ahto Saluste

STHK Kallemäe õppehoones said põhikooli lõputunnistused:

Maria Lember

Sten Iprus

Kermo Aasma

Haiko Punder

Sten Palgi

Klassijuhatajad Signe Stern ja Maie Laipaik

STHK direktor Gabriela Rooso sõnas oma lõpukõnes: “Nüüd on teie ees uus uks ja teie ülesanne on otsustada, millist teed pidi edasi minna. Püüdke aru saada, kes te tahate siin elus olla, kuhu jõuda ja mida teha. Edasine teekond saab kindlasti olema täis õppetunde, rõõme ja ka raskusi. Vaatamata kõikidele takistustele, mis teie teele tulevad ärge kunagi andke alla ning liikuge julgelt enda unistuste täitmise poole! Just nimelt täitmise mitte täitumise. Vaid teie ise saate enda unistusi täita. Keegi teine ei saa seda teie eest teha.

Soovin kõigile lõpetajatele edu ja õnne edaspidises! Aitäh, et olete olnud osa meie kooliperest! Tuult tiibadesse!”