Spordipäev Kuressaare õppehoones 07. oktoober annikapihl

6. oktoobril  kogunesid STHK Kuressaare õppehoone õpilased kooliõuele, et osaleda sügisesel spordipäeval.

Spordipäev algas rivistuse ja soojendusharjutustega. Toimusid jooksuvõistlused, hoota kaugushüpe ja  täpsusvisked.

Seejärel oli vigursõit ratastoolilastega, millele järgnes kombineeritud teatevõistlus.

Viimaseks alaks oli  klassidevaheline  võistlus sügislehtede kottidesse korjamises.

Spordipäeval osalejad said kaela šokolaadimedalid.

Õpetaja  Eda

Spordipäeval osalejad said kaela šokolaadimedalid.

Õpetaja  Eda