Spordipäev filiaalis 24. september annikapihl

18.septembril toimus filiaalis spordipäev.

Seekord otsustasime sporti teha kooliõuel. Kõigepealt soojendusharjutused, siis alustasime täpsusvisetega-proovisime eri suuruses palle ämbrisse visata. Edasi  moodustasime kaks võistkonda, kes pidid erinevaid mänguasju viima-tooma. Siis tuletasime meelde ühte liikumismängu, mida kõik oma lapsepõlvest teavad - maa või meri.  Ka meie lapsed tulid koostöös täiskasvanutega  sellega hästi toime.  Nüüd oli järg petanki ehk kuulimängu käes, see mäng meeldis paljudele.

Ja ilmataadile meeldis see, et et me üheskoos sporti tegime - kogu selle aja paistis päike.

Õpetaja Eda

18.septembril toimus filiaalis spordipäev.

Õpetaja Eda