Sõbrapäevapidu filiaalis 20. veebruar annikapihl

Neljapäeval, 14. veeruaril, toimus filiaali majas SÕBRAPÄEVAPIDU.

Riietuses pidi seekord olema midagi punast või roosat. Kõik õpilased ja õpetajad olid seda järginud.

Nagu tavaliselt sai peol mängida ja tantsida. Palju elevust tekitas mäng "Tunne oma sõpra," kus tuli silmade, juuste, käe või kingade järgi ära tunda pildil olev isik. Selgus, et kõige parem inimestetundja on Emma.

Peo ajal oli võimalik teha ka sõbraga pilti. Pildigaleriid saab vaadata filiaali koridoris.

Pidu lõppes sõbralike laulude saatel tantsuga.

Õpetaja Annika

Neljapäeval, 14. veeruaril, toimus filiaali majas SÕBRAPÄEVAPIDU.

Pidu lõppes sõbralike laulude saatel tantsuga.

Õpetaja Annika