Sõbrapäev filiaalis 19. veebruar annikapihl

13. veebruaril kogunesid filiaali õpilased ja töötajad saali sõbrapäeva tähistama. Sissepääsu tagas roosa või punane riietuses.

Lapsed loosisid endale tantsupartnerid, koos osaleti erinevates laulumängudes, pallide sorteerimises, õhupallide lennutamises. Soovijad said ise liikuda  või lükata ratastoolilast mööda suurt südamekontuuri,  mis oli  selleks päevaks saali põrandale tekitatud. Seinal oli sõbrapuu, kuhu iga osaleja sai oma pildiga südamekujulise lehe kleepida.  Tegemist jagus kõigile.

Pidu lõppes ühise näksimise ja diskoga.

Õpetaja Eda

Pidu lõppes ühise näksimise ja diskoga.

Õpetaja Eda