Sõbranädal Kallemäel 20. veebruar annikapihl

Veebruar on alati üks oodatumaid kuid, sest siis on sõbrapäev.Kallemäe Kooli peamajas on traditsiooniks seda toredat päeva tähistada lausa nädal aega järjest nii, et igasse päeva mahuks mõni tore sündmus.

Esmaspäeva hommik algas kohtumisega  neljajalgsete koersõbrakeste  Piia, Kullakese ja Tukiga. Koerte perenaise, Lea ja noorperemehe Aleksandri juhendamisel näitasid koerakesed ette mitmeid vahvaid trikke. Koerad olid väga sõbralikud ning neid sai ka silitada.

Teisipäeval oli „HEA SÕNA PÄEV“, olime üksteise suhtes tähelepanelikumad, laususime sagedamini häid sõnu. Heal sõnal on ju võlujõud!

Kolmapäeval toimus õnneloos. Õnneloosituba tegi kõik lapsed õnnelikuks, sest iga loos võitis ning üllatusi oli igasuguseid!

Neljapäev oli töisem ja tõsisem. Igalühel oli vaja langetada otsus, kes on meie koolis kõige sõbralikum tüdruk ja poiss? Otsustada oli raske, sest sõbralikke lapsi on meil palju. Hääli kokku lugedes selgus, et kõige sõbralikumateks tüdrukuteks, kes kõik võrdselt hääli kogusid, osutusid Liis, Eneli ja Maria. Kõige sõbralikuma poisi tiitli pälvis Kristo.

Esmakordselt valisime välja ka meie kooli „Päikesekiire.“ Valituks osutus Märten, kes igapäev särab nagu päike!

Reedel, sõbrapäeval, kandsime riietuses roosasid ja punaseid, armastust ja sõprust sümboliseerivaid  värvitoone.

Sõbranädala lõpetasime uue nädala esmaspäeval piduliku koosviibimisega aulas. Võtsime nädala tegevused kokku, tunnustasime tegijaid ja jagasime mitmeid toredaid meeneid, muidugi maiustasime ka korvitäie kommidega.

Sõbralikku meelt soovides, huvijuht Liivia

Sõbralikku meelt soovides, huvijuht Liivia