Sõbranädal 19. veebruar annikapihl

Nädala vältel toimus meil mitmeid toredaid tegemisi. Postkast täitus kaartidest lausa ääreni.

Teisipäeval oli võimalus ennast natukene teistsugusena pildile jäädvustada Merlini abiga, pannes ette vuntsid või siis lisada enda ilmestamiseks midagi muud, see tundus päris lõbus tegevus olema, sest pildistamine jätkus ka kolmapäeval.

Kesknädalal toimus ka õnneloos, mis tegi paljud rõõmsaks.

Sõbrapäeval oli meil stiilipäev, kandsime seljas roosat ja punast riietust, aga eriliselt torkasid silma siiski Maria ja Angela, kes olid lausa varbaotsani roosad!  Külas käisid kaks neljajalgset sõpra, Kullake ja Tuki, kes oma trikkide ja vallatu loomusega lastele palju elevust tõid.

Nädala jooksul andsime ka igaüks oma hääle kooli kõige sõbralikuma tüdruku ja poisi poolt. Häälte kokkukugemisel selgus suure häälteenamusega, et kõige sõbralikum tüdruk meie koolis on ANGELA ja sõbralikum poiss, KRISTO. Hääli said paljud teisedki, nii et  sõbralikkusest puudu meie koolilastel kindlasti ei ole.

Kesknädalal toimus ka õnneloos, mis tegi paljud rõõmsaks.