Uudised

Sõbrakuu ja Eesti sünnipäev Kallemäe õppehoones 10. märts annikapihl


Veebruar on üks oodatuim kuu, sest see on sisutihedamaid kuid ürituste poolest.

14.-21.veebruarini toimus sõbranädal. Kogu nädala vältel oli tore liikumas näha roosasse ning punasesse riietatud õpilasi ja töötajaid.  Võimalus oli postitada koolikaaslastele ja sõpradele omavalmistatud kaarte. Kaarte kogunes terve kastitäis ja need toimetati hoolsate postkontorineiude, Marilini ja Grete, poolt adressaatidele.

Toimus ka õnneloos, kus iga loos võitis. Suured tänud kõigile õpilastele, koolitöötajatele ja endisele tugiisikule Ruthile, kes lahkelt toodud asjade ning maiustustega õnneloosi kordaminekut toetasid.

Hääletamise tulemusena selgusid meie kooli kõige sõbralikumad kooliõed-vennad. Tüdrukutest kogusid võrdselt hääli Brigitta ja Viktoria, poistest ülekaalukalt Martin M.

Sõbranädalasse mahub alati ka mõni neljajalgne sõber. Seekord oli neid lausa kolm - koerapoisid Tuki ja Rika ning koeratüdruk Bia, kes oma peremeeste, Lea ja Aleksandri abil selgeksõpitud trikke ja koeratarkusi näitasid.

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime kahes osas. 18. veebruaril kohtusime Sten Auväärtiga, kes on ametilt kaitseliitlane ning osalenud Iraagi rahuvalve missioonil. 22. veebruaril tähistasime Eesti sünnipäeva  koolipere piduliku koosviibimisega kooli sööklas, kus maiustasime hiigelsuure aastapäevatordiga. Lisaks kuulasime ilusaid luuletusi Andrease ning kaunist lipulaulu Viktoria, Jaana, Aime-Liisa ja Marina esituses.

Kuna vastlapäev langes sel aastal koolivaheajale, siis toimusid vastlamängud hoopis peetripäeval 21. veebruaril. Lapsed said osa  lõbusatest mängudest ja võistlustest ning ürituse  finaalis ootas söömist tummine hernesupp ja koorene vahukukkel!

 

Rõõmu peatselt algavast kevadest!

Liivia Aavik
huvijuht

Veebruar on üks oodatuim kuu, sest see on sisutihedamaid kuid ürituste poolest.

14.-21.veebruarini toimus sõbranädal. Kogu nädala vältel oli tore liikumas näha roosasse ning punasesse riietatud õpilasi ja töötajaid.  Võimalus oli postitada koolikaaslastele ja sõpradele omavalmistatud kaarte. Kaarte kogunes terve kastitäis ja need toimetati hoolsate postkontorineiude, Marilini ja Grete, poolt adressaatidele.

Toimus ka õnneloos, kus iga loos võitis. Suured tänud kõigile õpilastele, koolitöötajatele ja endisele tugiisikule Ruthile, kes lahkelt toodud asjade ning maiustustega õnneloosi kordaminekut toetasid.

Hääletamise tulemusena selgusid meie kooli kõige sõbralikumad kooliõed-vennad. Tüdrukutest kogusid võrdselt hääli Brigitta ja Viktoria, poistest ülekaalukalt Martin M.

Sõbranädalasse mahub alati ka mõni neljajalgne sõber. Seekord oli neid lausa kolm - koerapoisid Tuki ja Rika ning koeratüdruk Bia, kes oma peremeeste, Lea ja Aleksandri abil selgeksõpitud trikke ja koeratarkusi näitasid.

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime kahes osas. 18. veebruaril kohtusime Sten Auväärtiga, kes on ametilt kaitseliitlane ning osalenud Iraagi rahuvalve missioonil. 22. veebruaril tähistasime Eesti sünnipäeva  koolipere piduliku koosviibimisega kooli sööklas, kus maiustasime hiigelsuure aastapäevatordiga. Lisaks kuulasime ilusaid luuletusi Andrease ning kaunist lipulaulu Viktoria, Jaana, Aime-Liisa ja Marina esituses.

Kuna vastlapäev langes sel aastal koolivaheajale, siis toimusid vastlamängud hoopis peetripäeval 21. veebruaril. Lapsed said osa  lõbusatest mängudest ja võistlustest ning ürituse  finaalis ootas söömist tummine hernesupp ja koorene vahukukkel!

 

Rõõmu peatselt algavast kevadest!

Liivia Aavik
huvijuht