Raamatunädal 06. veebruar annikapihl

6. veebruaril külastas Kallemäe Kooli Kuressaare filiaali kooliperet Eva Uri, kes jutustas meile kaks muinasjuttu. Üks lugu oli hiir Martast ja teine lugu rääkis printsessist, kes ei lubanud küüsi lõigata.

Külaline mängis ka lastele vähetuntud pille. Saime kuulda, mis häält teeb väike kannel, pikk vile, ukulele, Hiiu kannel, flexsaton, kanalisatsioonitoru pill, parmupill, lusikapill.

Täname külalist meeleoluka koosviibimise eest!

Kasvataja Ly Saar

Täname külalist meeleoluka koosviibimise eest!

Kasvataja Ly Saar