Õpetajate streik 18. jaanuar liinatamm

Nagu ilmselt iga inimene meie armsa saare peal teab, on Eesti Haridustöötajate Liit välja kuulutanud üldhariduskoolide haridustöötajate tähtajatu streigi alates 22.01.2024.

Saaremaa Toetava Hariduse Keskuse õpetajad streigivad 22-24. jaanuar, mis tähendab, et nendel päevadel koolis õppetööd ei toimu. Kui lapsel ei ole võimalik koju jääda, siis tagatakse talle koolis järelvalve.

Tugispetsialistid, kes ei streigi, sõlmivad lastega eraldi kokkulepped teenuse tagamise osas streigi ajal.