Uudised

Õpetajate päev Kallemäel 07. oktoober annikapihl


Reedel, 4. otoobril tähistas meie kool õpetajate päeva. Peamajas olid traditsiooniliselt peakorraldajateks 9. klassi õpilased.

Hommik algas kontsert-aktusega, mille viisid läbi Aleksander ja Kristo. Kõlas õpilaskontsert laulude-, luuletuste-, tantsu- ja lühinaljanditega. Aktuse lõppedes loeti ette käskkiri, mille sisuks oli pärisõpetajate sunniviisilisele puhkusele, kohustuslikule kohvile ja soovituslikule tordile saatmine, samuti omistati neile „0“ klassi staatus.

Aktusele järgnes koolitund „0“ klassile, kus nn õpilastel oli vaja selgeks õppida line  tants, võistelda laulmises ja lõpuks mängida jooksumängu „Ämblik ja kärbsed“. Pärisõpilastele pakkus selle tunni pealtvaatamine palju lõbu ja kaasaelamist, tunni viis läbi Greete.

Samuti said 9. klassi õpilased proovida õpetajaametit, mis neil ka hästi õnnestus. Direktori asetäitja, Maria, kõndis valvsalt majas ringi ning hoidis kõigel silma peal. Noortel õpetajatel oli ka oma õpetajate tuba ning nagu õpetajate päevale kohane, ei puudunud laualt ka tort ja kohv.

Kell 13.05 ennistati pärisõpetajad taas tööle, 9. klassi õpilased koos klassijuhatajaga siirdusid aga“ õppenõukogusse“, kus tehti veel põhjalik päevakokkuvõte.

Aitäh  toreda päeva ees, armsad õpilased!

Liivia, üheksandike klassijuhataja

Reedel, 4. otoobril tähistas meie kool õpetajate päeva. Peamajas olid traditsiooniliselt peakorraldajateks 9. klassi õpilased.

Hommik algas kontsert-aktusega, mille viisid läbi Aleksander ja Kristo. Kõlas õpilaskontsert laulude-, luuletuste-, tantsu- ja lühinaljanditega. Aktuse lõppedes loeti ette käskkiri, mille sisuks oli pärisõpetajate sunniviisilisele puhkusele, kohustuslikule kohvile ja soovituslikule tordile saatmine, samuti omistati neile „0“ klassi staatus.

Aktusele järgnes koolitund „0“ klassile, kus nn õpilastel oli vaja selgeks õppida line  tants, võistelda laulmises ja lõpuks mängida jooksumängu „Ämblik ja kärbsed“. Pärisõpilastele pakkus selle tunni pealtvaatamine palju lõbu ja kaasaelamist, tunni viis läbi Greete.

Samuti said 9. klassi õpilased proovida õpetajaametit, mis neil ka hästi õnnestus. Direktori asetäitja, Maria, kõndis valvsalt majas ringi ning hoidis kõigel silma peal. Noortel õpetajatel oli ka oma õpetajate tuba ning nagu õpetajate päevale kohane, ei puudunud laualt ka tort ja kohv.

Kell 13.05 ennistati pärisõpetajad taas tööle, 9. klassi õpilased koos klassijuhatajaga siirdusid aga“ õppenõukogusse“, kus tehti veel põhjalik päevakokkuvõte.

Aitäh  toreda päeva ees, armsad õpilased!

Liivia, üheksandike klassijuhataja