Muusikapäeva tähistamine 31. oktoober kairipirn

4. oktoobril said Kuressaare õppehoone õpilased ja õpetajad osa muusikapäeva tähistamisest. Seekord tutvusime klassikalise muusika pärlitega ja muusikalises aktiivses ühistegevuses tuli ettekandele Brahmsi „Ungari tants nr 5„  Selleks puhuks oli kõikidel osalejatel võimalus mängida trummil või selleks puhuks kohandatud löökpillil. Grupis musitseerimine tekitas osalejatel parasjagu elevust. Harjutasime kuidas ühistegevuses üksteist kuulata, mängida aeglast või kiiret rütmi ja hoida pausi. Sündmusest valmis ka video, mida järgnevatel päevadel lapsed huviga vaatasid.

muusikaõpetaja Kerli

muusikaõpetaja Kerli