Lõpuaktus Kuressaare õppehoones 14. juuni annikapihl

Käes on juunikuu, suvelillede õitsemise aeg, lõpuaktuste aeg,

11. juunil lõpetasid  STHK Kuressaare õppehoones kooli Kadiriin Laus, Karmo Kiil, Andra Pruul ja Reiko Pihel.

Teadmisi ja oskusi on noored kooliaastate jooksul terahaaval kokku korjanud, see kõik on nende sees.

Tänusõnad ka vanematele, kes on alati olnud hea nõu ja kogemusega toeks.

Noored lahkuvad koolist ja liiguvad oma elus edasi, lähevad uude, võõrasse, kahtlemata ka põnevasse maailma. Tuleb alustada justkui uuesti algusest, avastada enda kõrvale uued kaaslased.

Soovime teile rõõmsat meelt, heatahtlikkust ning palju häid inimesi teie ümber!

õpetajad Eda, Ly, Jana ja Jaanika

Käes on juunikuu, suvelillede õitsemise aeg, lõpuaktuste aeg,

Tänusõnad ka vanematele, kes on alati olnud hea nõu ja kogemusega toeks.

Soovime teile rõõmsat meelt, heatahtlikkust ning palju häid inimesi teie ümber!

õpetajad Eda, Ly, Jana ja Jaanika