Leivanädala tähistamine 03. november kairipirn

Esmaspäeval, 10. oktoobril, kogunes koolipere saali, et koos küpsetada külmutatud nosija leivataignast leiba ja magusast leivataignast leiba. Sel ajal, kui leivad ahjus küpsesid, said lapsed tutvuda erinevate teraviljadega. Õpilased said kokku viia teravilja ja samast teraviljast jahukotikese (maisiterad ja maisijahu, riisiterad ja riisijahu jne). Samuti sai taldrikutele laiali jagada samast jahust teravilja tooteid (tatrajahule lisasime tatragaleti jne). Mängisime teraviljatopsidega helilist memoriinimängu.

kasvataja Ly

kasvataja Ly