Lauluvõistlus Vastsemõisas 29. märts annikapihl

Lauluvõistlus Vastsemõisas

27. märtsi varahommikul sõitsid kooli 7 vaprat laululast Vastsemõisa lauluvõistlusele. Koole oli esindatud 11 ning võisteldi kolmes erinevas vanusegrupis.  Nooremas  grupis laulis Aime-Liisa Kull  lustaka laulu „Tahan ei taha“, millega saavutas III koha. Vanemas vanuserühmas, mis žürii hinnangul oli eriti heal  tasemel, võistles Daaniel Hoogand ning laulis ennast lauluga „Meie maa“ II kohale. Tubli esitus oli ka keskmist vanusegruppi esindanud  Jaana Šorinal, lauluga „Metsade tütar“.  Ansamblite voorus kõlas imeliselt laul „Palve“ Maria, Mareti, Certu, Jaana, Aime-Liisa ja Marina esituses, laulu ilmestas Marina häälesoolo. Marina oli ka kahele võistlejale duetipartneriks.

Tänusõnad Kristo Jakobsonile, kes oli kaasas pöidlahoidjana ning Liinale ja Taivile!

Lauljatele suur, suur aitäh ja tunnustus!

Lauluõpetaja Liivia

Lauluvõistlus Vastsemõisas

Lauljatele suur, suur aitäh ja tunnustus!

Lauluõpetaja Liivia