Kuressaare õppehoone oktoobrikuu tegemisi 10. oktoober liinatamm

Kuressaare õppehoones on oktoober alanud väga toimekalt ja tegemisi on jagunud nii enda hoovi peale kui ka muudesse põnevatesse kohtadesse.

3.oktoobril kogunesime kooli sisehoovi, kus ootas meid õpetajate Jaanika ja Kerli ettevalmistatud spordipäev!

Lapsed proovisid kätt täpsusviskes, jalad sai soojaks hoota kaugushüppes ning ühise pingutusena läbiti takistusrada. Suur kummardus kõigile osalejatele ja muidugi korraldusnaiskonnale!

7.oktoobril ootas meid ees väljasõit Mändjalga, kus osalesime RMK projektis “Söödav, mitte-söödav sügiseses metsas “

Ilmataat kostitas meid imelise sügisilmaga ning teadmistega rikastas rõõmsameelne Heli Alliksoon. Suured tänud!

9.oktoobril peitusime tormituulte eest Kuressaare linnuse kivimüüride taha ja lasime muuseumipedagoog Jürje Koertil end teatrinukkude imelisse maailma viia. Lapsed said endale täiesti isikliku varjunuku meisterdada, tutvuda erinevate teatrinukkude tüüpidega ja mis kõige parem, ka ise kõvasti teatrit teha! Aitäh, Saaremaa Muuseum ja Jürje!