Kena kala! 14. mai annikapihl

13. mail  osalesid  8 Kallemäe Kooli  ja  4 filiaali õpilast Nasval vahvas projektis „Kena kala“.

Meid võttis vastu Tihemetsa talu perenaine Tiina koos abilisega.

Kõigepealt uudistasime õues kalapüügivahendeid, saime ettekujutuse kaluri raskest  ametist, nägime suuri suitsuahjusid. Sellele järgnes tubane tegevus - meile tutvustati erinevaid Läänemere kalu,  õppisime üheskoos räime puhastama. Oma puhastatud räimed sai igaüks plastämbrikesega koju kaasa.

Kõige lõpus jõime üheskoos teed ja sõime suitsulesta... nämmmm- nämmm, keele viis lausa alla!

Oli tõesti kena kala, kena projekt, kenad juhendajad!

õpetaja Eda

Meid võttis vastu Tihemetsa talu perenaine Tiina koos abilisega.

Oli tõesti kena kala, kena projekt, kenad juhendajad!

õpetaja Eda