Kallemäe õppehoones toimus Verge koolitus 26. august liinatamm

21.-22.august osalesid meie sotsiaalpedagoogid, tugiisikud ja õpetajad Verge koolitusel, kus õppisime toime tulema agressiivse käitumisega.

Meie suurepärane koolitaja Ilja Tretjakov rääkis esimesel päeval agressiooni tüüpidest ja põhjustest, traumakogemusest, vägivalla ja agressiooni ennetamisest, suhtlemise komponentidest ning aju funktsioonidest.

Päeva lõpetasime esimeste Verge sekkumistehnikatega tutvumise ja praktiseerimisega.

Teist päeva alustasime kohe tehnikate edasise õppimise ja üksteise peal harjutamisega ning loomulikult meie nutikad naised mõtlesid kolmele õpitud sekkumistehnikale ka koodnimed, ikka selleks, et lahendamist vajava olukorra tekkides meeskonnatöö võimalikult hästi sujuks!

Lisaks puudutasime juriidilisi aspekte ja proovisime üheskoos seadusandluse nüansse tabada.

Suured tänud meid koolitanud Iljale ja kõikidele aktiivselt osalenud STHK spetsialistidele!