Kallemäe õppehoone 2.-5. klassi õpilaste väljasõit 05. juuni liinatamm

3. juunil käisid meie Kallemäe õppehoone 2.-5.klassi õpilased väljasõidul, kus külastati Nipi Rantšot, Jämaja kirikut ja surnuaeda ning Sõrve muuseumi.

Nipi Rantšos said lapsed tutvuda paljude erinevate loomadega ning neile enda kaasa võetud maiustusi pakkuda.

Jämaja kirikus võttis meie õpilased vastu kohaliku koguduse õpetaja Anu Konks, kes tutvustas lastele kiriku tööd ja kombeid ning koos lauldi ka “Väikese karjase” laulu.

Suured tänud ka kooli kokkadele Kaiale ja Vilvile, kes lastele kosutava lõuna kaasa panid.

Siis liiguti Sõrve muuseumi, kus alustuseks tuli endale sissepääsu pilet lunastada. Selleks oli muuseumi juhataja Mati koostanud 10 küsimusega viktoriini, mille kõikidele küsimustele tuli õigesti vastata, et muuseumi uudistama pääseks. Õnneks meil on nutikad lapsed ja muuseum sai risti-põiki läbi uuritud.

Meie väljasõit toimus tänu kooli pikaajalisele koostööpartnerile Saaremaa NMKÜ-NNKÜ-le. Suured tänud teile!