Hommikupoolik Viidumäel 31. mai kairipirn

Maikuus lõppes selle õppeaasta KIK-projekt ”HEV õpilaste osalemine aktiivõppe programmides”, kus kahe maja õpilased said osaleda 4 erinevas programmis väljaspool koolimaja.

Viimane väljasõit toimus 24. mail Viidumäe looduskeskusesse, kus osalesime õppeprogrammis „Läki kalale. Saime teada palju uut ja huvitavat Läänemere kalade kohta, harjutasime kala püüdmist, mängisime jooksumängu ”Püüa kala kinni”.

Lisaks kuulsime ka palju huvitavat Viidumäe kohta. Ilm oli ilus ja enne kojusõitu jalutasime veel loodusrajal.

Tagasi sõitis bussitäis päevitunud ja rõõmsaid lapsi!

Õpetaja Eda Põld

Tagasi sõitis bussitäis päevitunud ja rõõmsaid lapsi!

Õpetaja Eda Põld