Hõissa, vastlad! 16. veebruar annikapihl

STHK Kallemäe õppehoone õpilased tähistasid vastlapäeva Asva Hobusetallis.

Alustasime sellest, et lõunaajal saime kosutust soojast vastlasupist, milleks mõistagi oli hernesupp.

Pärast lõunat sõitsime koolibussiga Laimjalga, kus meid tervitas talliomanik Arne Lember ning aedikus sõbralikult vastu hirnatades ka hobused.

Kuna talli hobused on seal pigem ratsutamiseks, siis saani ette neid rakendada polnud võimalik. Hobuse asendajaks sobis aga suurepäraselt ATV. Selline reesõit oli üllatavalt lõbus ning lapsed kilkasid ja nurusid endale veel lisasõitegi.

Lapsed vaimustusid ka kõigist teistest tallielanikest - küülikutest, kitsedest, lammastest, väikestest ponidest ning erinevatest linnuliigi esindajatest. Eriliselt väärikad ja uhked tundusid paabulinnud, kes lastele oma pikki kauneid sabasulgi kaasa „kinkisid“!

Enne lahkumist laulsime kõik koos vastlalaulu ning tänasime permeest Arnet ja tema abilist meile pakutud meelelahutuse eest!

Koolimajja tagasi jõudes ootas söömist priske ja maitsev vastlakukkel!

Mainin ära ka selle, et olime üksteise suhtes hoolivad ja kandsime kaitsemaski!

Kõigi vastlaliste nimel, õp. Liivia Aavik

STHK Kallemäe õppehoone õpilased tähistasid vastlapäeva Asva Hobusetallis.

Koolimajja tagasi jõudes ootas söömist priske ja maitsev vastlakukkel!

Mainin ära ka selle, et olime üksteise suhtes hoolivad ja kandsime kaitsemaski!

Kõigi vastlaliste nimel, õp. Liivia Aavik