HEV-mess ja avatud uste päev Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses 25. märts liinatamm

14. märtsil külastasid meie kooli lõpuklasside õpilased ja lapsevanemad traditsiooniliselt igal aastal toimuvat HEV- messi Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses.

Astangu KRK ja veel mitmed koolid üle Eesti tutvustasid edasiõppimisvõimalusi. Osalesime järgmistes töötubades: abipagarid, kaubandus, puidutöö, teraapiatuba, kinotuba ning ringkäigul koolis . Kohanemiskoolitusel ja töötubades osalesid ka lapsevanemad. Kool meeldis kõigile, eriti lapsevanematele. Edasiõppimisvõimalused õpilaste poolt jäid veel lahtiseks.