Halloween Kallemäel 23. november annikapihl

Halloween jõudis Kallemäele pisut hiljem, 20. novembril koos esimese lumesajuga. Lapsed olid halloweenipidu kaua oodanud, rääkimata nädalatest kuudest, vaid lausa aastaid. Selline stiilipidu toimus meie koolis esimest korda.

Hommik oli meeldivalt erutav äsja sadanud esimese lume tõttu. Rõõmsaid kilkeid kostis igast suunast - kes siis ei sooviks oma käega esimest lund katsuda!

Peale lõunat avanes uks halloweeni hämarasse peoruumi - põlevad laternad mõjusid elevust tekitavalt.

Kokku tulid nõiad, haldjad, võlurid, esindatud oli mitmed tegelased loomariigist, ringi luusisid helendavate sarvenukkide ja pika sabaga sarvikud, ei puudunud ka kivinõid, Ropka isiklikult. Mitmetel olenditel oleksime võinud ribidki kokku lugeda, kõik oli nii põnev!

Mängisime palju lõbusaid liikumismänge, oli laulu, tantsu, muusikat ning iga osaline sai maiustada mõnusa pulgakommiga.

Pidu läks korda ja laste ammune soov halloweeni tähistada sai teoks!

Aitäh kõigile osalejatele, mängujuhtidele ja neile, lapsi kostüümidega varustasid!

Huvijuht, Liivia

Pidu läks korda ja laste ammune soov halloweeni tähistada sai teoks!

Huvijuht, Liivia