Detsembri üritused Kuressaare õppehoones 12. jaanuar kairipirn

Detsember oli meie Kuressaare filiaalis ürituste rohke kuu. Igal nädalal toimusid advendihommikud. See tekitas õpilastes palju elevust, sest teemadeks oli päkapikumütsi nädal, põhjapõdra nädal ja jõulukampsuni nädal. 6. detsembril toimus traditsiooniline kontsert „Lapselt lapsele” Kuressaare Muusikakoolis. Täname muusikakooli pere, kes aitasid luua meis jõulumeeleolu ja kostitasid muusika ja piparkookidega. Selle aasta jõulupeoks valmistasime ette jõulunäidendi „Kitsetall, kes oskas lugeda kümneni”. Lapsed olid veel selgeks õppinud luuletused, laulud ja pillimängu, mida nad esitasid jõuluvanale. Kokkuvõtteks võime öelda, et oli tore ja teguderohke kuu.